OBAVJEŠTENJE 07.02.2017.

PREDSJEDNICIMA PODRUŽNICA

SINDIKALNE ORGANIZACIJE SUDOVA ZA PREKRŠAJE CRNE GORE

Poštovane/i,

Obavještavamo Vas da će se u četvrtak, 09. februara 2017. godine, održati sastanak predstavnika sindikalnih organizacija zaposlenih u sudovima.

Sastanak će biti održan u zgradi Saveza sindikata Crne Gore, ul Novaka Miloševa br. 29 (prvi sprat), sa početkom u 11,00 časova.

Navedenom sastanku prisustvovaće i predsjednik Sindikata uprave i pravosuđa Crne Gore g-din Nenad Rakočević.

Teme navedenog sastanka su vezana za preduzimanje konkretnih mjera za poboljšanje statusa zaposlenih u sudovima kroz realizovanje niza mjera, kao i za poboljšanje rada sindikalnih organizacija i njihovog koordinisanog djelovanja.

Samim tim, pozivamo Vas da prisustvujete navedenom sastanku i da na istom uzmete aktivno učešće kako bismo zajedničkim zalaganjem dali puni doprinos ostvarivanju ciljeva sindikata.