OBAVJEŠTENJE 17.05.2017.

upoznajemo Vas da će se  DESETI SPORTSKO-REKREATIVNI SUSRETI JUGOISTOČNE EVROPE ove godine održati u Budvi u periodu od 21. do 24. septembra.

Bliže informacije su sadržane u priloženom flajeru Poziv strana 1 i Poziv strana 2.

U dosadašnjem periodu troškove aranžmana na bazi pansiona snosili su poslodavci.

Molimo Vas da najkasnije do 20. juna predsjedniku Vaše sindikalne podružnice iskažete interesovanje za učešće na igrama u zavisnosti od sportske discipline u kojoj planirate da se takmičite (discipline su navedene u pozivu).

Po iskazanom interesovanju pristupiće se pregovaranju za obezbjeđenje sredstava, nakon čega će se znati konačan broj učesnika.

Prioritet imaju članovi koji do sada nijesu učestvovali na sportsko-rekreativnim susretima i sportsko aktivni članovi.