OBAVJEŠTENJE ČLANOVIMA SINDIKALNE PODRUŽNICE PODGORICA

Poštovani,

Upoznajemo Vas da je na sjednici Izvršnog odbora Sindikalne organizacije sudova za prekršaje Crne Gore, održanoj dana 17.12.2021. godine, pod tačkom 4. donijeta Odluka o sprovođenju redovnih izbora u Sindikalnoj organizaciji.

Imajući u vidu navedenu Odluku i plan sprovođenja izbora, obavještavamo Vas da će se izbori za predsjednika i delegate podružnice Suda za prekršaje u Podgorici održati dana 21.02.2022. godine (ponedjeljak). Sastanak će se održati u sali Osnovnog suda u Podgorici, sa početkom u 14,00 časova.

Pozivano Vas da se kandidujete za predsjednika podružnice ili delegata ili da predložite kandidaturu drugih članova.Navedeno možete uraditi na način što ćete kandidaturu dostaviti predsjedniku sindikalne organizacije na mejl sindikatsudova.me@gmail.com ili neposredno na navedenom sastanku.

O ostalim pojedinostima bićete blagovremeni obavješteni, a o istima se možete informisati kod predsjednika Sindikalne organizacije.

S poštovanjem,